Fİrmamız Hakkında

30 YILLIK DENEYİMİ İLE ALÜMİNYUM ENDÜSTRİSİNDE BİR DUAYEN
a
30 YILLIK ENGİN DENEYİM

ALFA METAL ALÜMİNYUM Sanayi ve Ticaret A.Ş., 30 yılı aşkın tecrübesi, kaliteli üretim anlayışı ve kalifiye çalışanları ile vaktinde hizmet anlayışını benimseyerek alüminyum endüstrisinin zirvesine olan tırmanışına devam ediyor ve ekstrüzyon firmalarının teveccühlerini kazanıyor.

a
110.000 TON ÜRETİM KAPASİTESİ

Müşterilerine layık oldukları en üstün kalitede alüminyum billet sunmak için ALFA METAL ALÜMİNYUM, dünyanın en modern döküm sistemi olan "Wagstaff AirSlip Hot Top Billet Döküm Sistemi’ni" kullanmaktadır. 2017 yılında faa3liyete geçen yeni tesis ile ALFA METAL ALÜMİNYUM üretim kapasitesini 110.000 ton’a çıkarmıştır.

a
YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE ÜRETİM

WagStaff Alüminyum Billet Döküm Sistemi ve birincil ve ikincil alüminyum billet üretiminde yüksek teknolojiye sahip homojenizasyon fırınları ile ALFA METAL ALÜMİNYUM Türkiye ve Uluslararası pazarda kalıcı izler bırakmıştır ve bırakmaya devam etmektedir. Önde gelen Türk filozofu Rumî misali ALFA METAL ALÜMİNYUM, bir ayağı Türkiye coğrafyasında sağlam basılı olarak, adeta bir pergel gibi, diğer ayağı ile de dünya coğrafyasını hedef alan bir uluslararası marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

30

yıllık

deneyim

110000

ton

üretim kapasitesi

1000

en büyük

Sanayi Kuruluşu arasında

3950

Memnun Müşterİ